Pořad odhalující pravdu | Klinika zdraví
logo

Klinika zdraví

                   

Rozhovor s Igorem Michajlovičem Danilovem.

Šokující pořad, odhalující pravdu o sebevraždách, smrti a přechodných stavech. Příběhy očitých svědků. Sebevražda autonehodou. Proč umírají nevinné děti, mladiství, duševně zdraví lidé, kteří ani nepřemýšleli o sebevraždě? Jaké jsou důvody toho, že si lidé nevšímají informačních záměn a destruktivního vkládání do jejich vědomí? Pro koho je výhodné popularizovat ve světě destruktivní filmy, písně, knihy, subkultury mládeže, animované filmy o sebevraždách, questy, počítačové hry?

Subosobnost. Zkušenosti a znalosti lidstva o posmrtném osudu, o přebývání zemřelého ve stavu subosobnosti. Proč se nesmí komunikovat s mrtvými, ale je třeba je nechat odejít? Proč zemřelí příbuzní přicházejí ve snu? Jak jim pomoci a chránit sebe? Příběhy očitých svědků, kteří zakusili stav subosobnosti, klinickou smrt, rozloučení se zesnulými příbuznými. Pravda o hladových duchách a o světě mrtvých. Kandukové, lemboiové, klochtunové, iznylové, metody jejich vlivu na lidi a místa jejich lovu.

Jak získat Život? Jak nepodléhat provokaci vědomí a ochránit sebe, blízké, příbuzné a přátelé od neviditelného vlivu? Proč je nutné pracovat na sobě a duchovně se zdokonalovat.

Informován – varován!

Kniha Anastasie Novych „Ezoosmóza