Antinikotinový program | Klinika zdraví
logo

Klinika zdraví

Antinikotinový program

 

V poslední době se přístroj BICOM stále více využívá jako podpůrná metoda při odvykání kouření v mnoha zemích.

 

Jak to funguje?

 

 

 Důležité základy následujícího myšlenkového modelu  biorezonanční terapie se potvrzují prostřednictvím nejnovějších  poznatků v kvantové fyzice a v biofyzice.

 Podle poznatků kvantové fyziky mají částice jak vlnový, tak  i částicový charakter. To znamená, že každá  substance – tak  i každá buňka, každá část těla, ale také viry, bakterie, toxiny,  nikotin, dehet atd. – mají  elektromagnetické vyzařování.  Každá substance má svou  určitou typickou frekvenci, se  zcela individuální  charakteristikou.  Pomocí přístroje Bicom je vysílán do těla  zrcadlově obrácený  elektromagnetický frekvenční vzorek  nikotinu  a dehtu,  v důsledku tohoto procesu se urychlí  detoxikace od nikotinu  a dalších zátěžových látek. Ty se rychleji uvolňují z tkání do volné formy, a proto je důležité po terapii zvýšit přísun tekutin – nejlépe neperlivých nápojů. Dochází k uvolnění nikotinu z receptorů chuti a eliminuje se tzv. nikotinový hlad. Tato metoda potlačuje fyzickou závislost (abstinenční příznaky a tzv. nikotinový hlad). Zároveň dochází k eliminaci vlivu  pasivního kouření (tzn. vdechování cigaretového kouře, nevyvolává chuť na cigaretu).

 

Před a po zákroku

Nedoporučujeme před zákrokem jakkoliv kouření omezovat.

Celý proces trvá 30 min, je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků. Může se mu podrobit každý kuřák bez ohledu na množství vykouřených cigaret.

Chuť na nikotin mizí ihned nebo do několika hodin po zákroku. Nutnost kouření se druhý den ráno většinou již nedostavuje.

 

I přes velmi vysokou účinnost této metody je třeba následně podpořit úspěšnost svojí sebekázní a odpovědností, neboť biorezonance neodstraní motorické návyky a sociální zlozvyky (tj. např. káva-cigareta atd.), které si kuřák vypěstoval v průběhu kouření.

 

Proto doporučujeme

         odstranit zbylé cigarety z dosahu

         odstranit popelníky, zapalovače

         na místa, kde nejvíce docházelo ke kouření umístit zvýkačky, oříšky a jiné

         hodně pít nealkoholické nápoje 2-3 litry denně

         (výrazně zvýšit přísun tekutin do těla,

         tím dochází k vylučování toxických látek z těla)

         nezkoušet účinky antinikotinové metody se zapálenou cigaretou

         (i ta vede postupně zpět k návyku)

 

Možné krátkodobé reakce

Ačkoliv antinikotinový zákrok nemá vedlejší účinky na organismus, mohou se dostavit v důsledku ukončení přísunu nikotinu do těla krátkodobé reakce, zejména:

 

         sucho v ústech

         mírně kovová chuť v ústech

         slabší podrážděnost, nervozita a nesoustředěnost

         únava

         poruchy spánku

         mírná ospalost

         zvýšená potivost

         mírná bolest hlavy

 

Tyto reakce jsou pouze krátkodobé a zcela zmizí nejpozději do 2 týdnů od provedení zákroku. V případě obtíží je možné absolvovat antinikotinový zákrok opakovaně, pro další návštěvu použijte předaný registrační kupón (druhý zákrok do 30-ti dnů zdarma).Berte prosím biorezonanční metodu jako způsob pomoci v zanechání kouření, který potlačí fyzickou závislost na cigaretách, nikoli psychické návyky